Koněšínské velikonoční hádanky - PRAVIDLA - Aktualizace 14.4.2022

Typ: ostatní
KONĚŠÍNSKÁ VELIKONOČNÍ HÁDANKA Soutěž bude mít 2 kola - od 17. a 18. dubna 2021.
Každý den budete odpovídat na 3 otázky.

Kompletní info po rozkliknutí nebo v přiloženém dokumentu.

3. ROČNÍK KONĚŠÍNSKÉ VELIKONOČNÍ HÁDANKY

Pravidla:

1. Koněšínské velikonoční hádanky (dále jen KVH) se může účastnit každý (resp. každá rodina = číslo popisné rodinného domu v Obci Koněšín).

1. U hádanky budou dvě kola, po třech otázkách. Celkem bude 6 hádanek.

1. Hádanky budou zveřejněny na webu obce v záložce AKTUALITY v časech:
  1. kolo           17. 4. 2022                   (hádanky budou zveřejněny v 18:00 hod.)
  2. kolo           18. 4. 2022                   (hádanky budou zveřejněny v 18:00 hod.)

Na první kolo KVH je nutné odpovědět do zveřejnění 2. kola hádanek, tedy
do 18. 4. 2022 do 18:00 hodin. Na základě zaslání odpovědí budete zaregistrováni do seznamu hádajících. Na druhé kola hádanek můžete odpovídat do 22:00 hod. dne zveřejnění. Odpovědi zaslané po termínu již nebudou zařazeny do KVH. Jako odpověď bude uznána první přijatá SMS, nebo e-mail. Není možná oprava!

1. U každé hádanky je pouze jedna správná odpověď.

1. Do KVH se přihlásíte tak, že odpovíte na první sérii hádanek v prvním kole na telefonní číslo: 724 191 252, nebo na e-mail: starosta@obeckonesin.cz.

Uvádíme zde návod, jak se můžete přihlásit a odpovídat na zveřejňované hádanky:

Jméno Příjmení-č.p.-VAŠE ODPOVĚDI NA HÁDANKY

Příklad přihlášení:

Jiří Chalupa-143-A-B-C

1. Nejvíce bodů v každém kole získává ten, kdo správně a nejrychleji odpoví na zadané hádanky.

1. Po sečtení bodů ze všech kol se celkovým vítězem hádanek stává celá
    rodina, resp. číslo popisné rodinného domu v Obci Koněšín.

1. Budou vyhlášeny první tři místa. Vyhlášení proběhne 19. 4. 2022 v 10:00 hodin.
  1. místo – nejrychlejší hádankář
  2. místo – druhý nejrychlejší hádankář
  3. místo – třetí nejrychlejší hádankář

Na vítěze čeká bohatá velikonoční koleda. Další zúčastnění získají malou koledu.

1. Vyhlašovatelé KVH si vyhrazují právo na úpravu a doplnění pravidel během hádání a v případě, že se nikdo nepřihlásí, KVH ukončí.

1. Během KVH není nutné celý den sedět u počítače.

1. Při pohybu v terénu dbejte na bezpečnost a své zdraví. Dále je zakázáno jakkoliv manipulovat s předměty souvisejícími s hádankou.

1. KVH se nemohou účastnic autoři hádanek ani jejich nejbližší příbuzní!

1. S odesláním první série hádanek souhlasíte se zpracováním osobních údajů (jméno, příjmení, číslo popisné, telefonní číslo, nebo e-mail) pro registraci v rámci této KVH.

Doporučení:

Hádanky čtěte pozorně a dávejte si pozor na chytáky. U některých otázek budete potřebovat jen bystrý rozum, s jinými pomůže internet.

Hodně štěstí při hádání.

Za zpracovatele hádanky

Jiří Chalupa v. r., starosta obce

Připomínky ohledně KVH můžete psát na e-mail: starosta@obeckonesin.cz